



від 1 999 ₴
ГАЛЬМІВНИЙ СУПОРТ ЗАДНІЙ ПРАВИЙ MITSUBISHI PAJERO SPORT K94, K99 1998-2006, PAJERO SPORT KH 2008- MR307414
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, Pajero, Pajero Sport |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Заднє праве колесо |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NTY |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | HZTMS016 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | MR307414 |
| Товщина диска | 18 мм |
| Діаметр поршня | 43 мм |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Комплектація супорта | Без тримача |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Pajero |
| Серія | PAJERO SPORT (KH8W) 2008- |
| Сумісність | Mitsubishi PAJERO SPORT (K90) 1996-2009, PAJERO SPORT III (KS_) 2015-, Mitsubishi PAJERO SPORT (KH8W) 2008- |
| Марка Авто | Mitsubishi |
| 2WD/4WD | 4WD |
| Місце встановлення | Задня підвіска |