



від 3 499 ₴
ГАЛЬМІВНИЙ СУПОРТ ПЕРЕДНІЙ ПРАВИЙ MITSUBISHI L200 2007-, PAJERO SPORT KH 2008-
0477-KB4FRH 4605A202
| Марка | Модель | Тип | Об’єм двигуна [см3] | Рік виробництва | |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2477 | 2005.11 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2477 | 2005.11 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D 16V 4WD | 2477 | 2007.04 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2477 | 2007.08 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2477 | 2007.10 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2477 | 2010.01 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2477 | 2010.04 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2477 | 2010.04 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 2.4 DI-D 4WD (KL1T) | 2442 | 2014.11 - | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) | 2442 | 2015.09 - | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 2.4 DI-D (KJ0T) | 2442 | 2015.09 - | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 2.5 DI-D 4WD | 2477 | 2014.11 - | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON Platform/Chassis (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2477 | 2007.08 - 2015.12 | ![]() |
| MITSUBISHI | L200 / TRITON Platform/Chassis (KA_T, KB_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2477 | 2009.09 - 2015.12 |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Переднє праве колесо |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NTY |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | HZPMS005 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Кросс-номери | 4605A202 |
| Діаметр диска | 294 мм |
| Товщина диска | 28 мм |
| Діаметр поршня | 60 мм |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Комплектація супорта | Без тримача |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Pajero Sport |
| Серія | PAJERO SPORT (KH8W) 2008- |
| Сумісність | Mitsubishi PAJERO SPORT (KH8W) 2008-, Mitsubishi L 200 (KB_T KA_T) 2004- |
| Марка Авто | Mitsubishi |
| 2WD/4WD | 4WD |
| Місце встановлення | Передня підвіска |