





13 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легкові |
| Тип | Литий |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Вживані |
| PCD | 108 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Ширина диску в дюймах | 7.0 |
| Діаметр ступичного отвору | 63.4 мм |
| Виробник | Volvo |
| Вага | 65 кг |
| Колір | Сірий |