



від 1 999 ₴
СКОБА ЗАДНЬОГО СУППОРТА HYUNDAI SANTA FE II 2.2D/2.7 2006-2012
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NTY |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | HZTHY506A |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 |
| Кросс-номери | GH463457 |
| Товщина диска | 10 мм |
| Діаметр поршня | 43 мм |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Комплектація супорта | Без тримача |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Серія | SANTA FÉ II (CM) 2006- |
| Сумісність | Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2006- |
| Марка Авто | Hyundai/Kia |
| 2WD/4WD | 4WD, 2WD |
| Місце встановлення | Задня підвіска |