

Отправка с 26 мая 20263 499 ₴
Показать оптовые ценыax-853 / 48021271867
Павільйон AXXIS захистить Вас і Ваших гостей від дощу і палючого сонця. Легка мобільна конструкція намету монтується за лічені хвилини.
Матеріал:
Дах - армований поліетилен.
Каркас - розбірний, трубка (O19 / 25 мм) + пластикові перехідники.
Вага виробу: 9,0 кг. Колір: темно-зелений. Габаритні розміри: 3 × 3 × 2.5 м. Габарити упакування 1100 × 170 × 145 мм.
Комплектація: - каркас; - чохол зеленого кольору; - кілочки + мотузки (розтяжки) для додаткової стійкості; - Інструкція по збірці; - картонна упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AXXIS ПОЛЬША |
| Страна производитель | Польша |
| Тип изделия | Палатка |
| Сезон | Лето |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Вес | |
| Вес | 9 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Высота | 250 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 110 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Высота в упаковке | 15 см |